Sykehuset, Levanger

Sykehuset, Levanger

Fosslia, Stjørdal

Fosslia, Stjørdal

Husbyåsen Trend, Stjørdal

Husbyåsen Trend, Stjørdal

Rica Rock City, Namsos

Trønderhallen, Levanger

Trønderhallen, Levanger

Storvika Terrasse, Stjørdal

Larsengården

Coop Extra, Verdal

Hanskemakergata, Verdal

Stiklestad Hotell, Verdal

Rock City, Namsos

Vi tilbyr tjenester innen følgende fagområder:

Betongarbeid

Tømrerarbeid

Taktekking

Prosjektledelse

Blikkenslagerarbeid

Grande Entreprenør AS

Grande Entreprenør AS har mer enn 60 års histore bak seg. Firmaet ble etablert av Torbjørn Grande, en gründer som bygde opp firmaet bit for bit. Verdiene er alltid blitt pløyd tilbake til firmaet, noe som har bidratt til en jevn og sikker vekst. Helt fra starten har Grande Entreprenør AS hatt en profiil med samfunnsengasjement og fokus på utvikling av lokalsamfunnet og regionen.

Grande Entreprenør AS med sine 180 ansatte har erfaring med alle typer entrepriser, og har kompetanse med prosjektutvikling og prosjektgjennomføring.  Grande Entreprenør AS legger vekt på seriøsitet og soliditet. Vi vil til enhver tid levere kvalitet som kunden er tilfreds med: Et godt produkt levert i rett tid til riktig pris. Grande er opptatt av seriøsitet i alle ledd, og vil ha gode medarbeidere som både er dyktige håndverkere og som jobber ryddig. En solid økonomi i bunn gir kunden forsikring om at firmaet står garantitiden ut – og vel så det.

Bygg på vår erfaring:

- Leilighetsbygg
- Offentlige bygg
- Næringsbygg
- Eneboliger
- Grande Snekker’n – småjobber og servicearbeider
- Totalentrepriser

Blikk1slageren

Blikk1Slageren AS ble etablert i 2007, og sysselsetter i dag 6 personer.

Vi utfører alle typer blikkenslagerarbeider, og har bl.a. svært god kompetanse innen båndtekking. Siden oppstarten har bedriften hatt oppdrag på prosjekter av alle størrelser tilpasning av div detaljer i bolighus til store beslagarbeider på industri- og leilighetsbygg.

Blikk1_043

Kontakt

Generelle henvendelser

Please enter your name.
Please enter a subject.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.

Nå oss på:

Tlf: 416 66 600

E-post: firmapost@grande-entreprenor.no

Besøksadresse :

Neptunvegen 1.

7652, Verdal

Faktureringsadresse

Faktura@grande-entreprenor.no

( Alle henvendelser som krever svar rettes mot firmapost )

 

 

Kontaktpersoner på kontoret

Morten Hynne

Morten Hynne
Daglig Leder

952 48 541
morten.hynne@grande-entreprenor.no

Marked/Kalkulasjon

Jan Tore Grande

Jan Tore Grande
Markedsansvarlig/Avdelingsleder

950 47 595
jan.tore.grande@grande-entreprenor.no

Svein Eek

Svein Eek
Prosjektering/Metode

950 47 596
svein.eek@grande-entreprenor.no

Asbjørn Koa

Asbjørn Koa
Prosjekteringsmedarbeider

480 41 316
asbjorn.koa@grande-entreprenor.no

Stian Aksnes (2)

Stian Aksnes
Fabrikksjef - Plattendekker

992 88 177
stian.aksnes@grande-entreprenor.no

Jan Inge Østerås

Jan Inge Østerås
Kalkulatør - Betong

473 73 052
janinge.osteras@grande-entreprenor.no

Anders Næss

Anders Næss
Kalkulatør - Tømmer

977 08 661
Anders.naess@grande-entreprenor.no

Service/Rehab

Knut Jarle Hmbre

Knut Jarle Hembre
Avdelingsleder

959 19 460
knut.jarle.hembre@grande-entreprenor.no

Rolf Bakkan

Rolf Bakkan
Avdelingsleder, taktekking/blikk

476 50 200
Rolf@blikk1slageren.no

Erik Hynne

Erik Hynne
Kundeansvarlig / arbeidsleder tømmer

991 51 130
Erik.hynne@grande-entreprenor.no

Steinar Vangstad

Steinar Vangstad
Arbeidsleder – Betong

992 88 170
steinar.vangstad@grande-entreprenor.no

Roger Helgesen

Roger Helgesen
Reklamasjonsansvarlig

977 17 814
roger.helgesen@grande-entreprenor.no

Prosjektleder

Trine Hynne

Trine Hynne
Prosjektsjef/Avdelingsleder

902 32 602
trine.hynne@grande-entreprenor.no

Daniel Vikan Rotvold

Daniel Vikan Rotvold
Prosjektleder

482 98 916
Daniel@grande-entreprenor.no

Jenny Stormo

Jenny Stormo
Prosjektleder

900 33 839
Jenny.stormo@grande-entreprenor.no

Jardar fisknes

Jardar Fisknes
Prosjektleder

454 25 025

Jardar.fisknes@grande-entreprenor.no

Ståle Gresdal

Ståle Gresdal
Prosjektleder

477 58 750
stale.gresdal@grande-entreprenor.no

Frode Bjartnes

Frode Bjartnes
Prosjekt-/Anleggsleder

906 68 190
Frode.bjartnes@grande-entreprenor.no

Magnus Ulvin Rønning

Magnus Ulvin Rønning
Prosjekt-/Anleggsleder

402 27 554
magnus.ulvin.ronning@grande-entreprenor.no

Svein Lustad

Svein Lustad
Arbeidsleder - Tømmer

959 19 402
svein.lustad@grande-entreprenor.no

Vigdis Skrove

Vigdis Skrove
Prosjektleder

951 80 347
vigdis.skrove@grande-entreprenor.no

Anne Hege Svartsås

Anne Hege Svartås
Kundeansvarlig bolig

936 28 074
anne.hege.svartas@grande-entreprenor.no

Erik Dahlen Tvete

Erik Dahlen Tvete
Arbeidsleder - Tømmer

480 36 808
erik.dahlen.tvete@grande-entreprenor.no

Fredrik Saursaunet

Fredrik Sursaunet
Arbeidsleder - Tømmer

926 27 761
fredrik.saursaunet@grande-entreprenor.no

Hallgeir Haugskott

Hallgeir Haugskott
Arbeidsleder - Betong

992 88 189
hallgeir.haugskott@grande-entreprenor.no

Johannes Grande

Johannes Grande
Arbeidsleder - Tømmer

913 81 150
johannes.grande@grande-entreprenor.no

Kristoffer Lurvik

Kristoffer Lurvik
Prosjektleder

959 06 960
kristoffer.lurvik@grande-entreprenor.no

Magnus Ulvin Rønning

Magnus Ulvin Rønning
Prosjektleder

402 27 554
magnus.ulvin.ronning@grande-entreprenor.no

Ragnhild Galtvik

Ragnhild Galtvik
Prosjektleder

913 77 914
ragnhild.galtvik@grande-entreprenor.no

Stig Pedersen

Stig Pedersen
Arbeidsleder - Betong

974 26 060
stig.pedersen@grande-entreprenor.no

Stig Rune Rye

Stig Rune Rye
Arbeidsleder - Tømmer

908 83 296
stig.rye@grande-entreprenor.no

Økonomi og administrasjon

Nina Stensland Melbye

Nina Stensland Melbye
HMS/HR - leder
Avdelingsleder

951 77 863
nina@grande-entreprenor.no

Tone Elisabeth Hallem Grande

Tone Elisabeth Hallem Grande
Sentralbord/Lønn

416 66 600
tone.hallem.grande@grande-entreprenor.no

Sissel Balgård

Sissel Balgård
Fakturering/Innfordring

920 15 717
sissel.balgard@grande-entreprenor.no

Kristian Skrove

Kristian Skrove
Lærlingeansvarlig

992 88 174
kristian.skrove@grande-entreprenor.no

Espen Skjerve

Espen Skjerve
Ressursleder

918 39 959
espen.skjerve@grande-entreprenor.no

Jørgen-Grande

Jørgen Grande
Regnskapsmedarbeider

942 78 836
jorgen.grande@grande-entreprenor.no

Terje Karlsen

Terje Karlsen
HMS-ingeniør

905 07 535
terje.karlsen@grande-entreprenor.no