Sykehuset, Levanger

Sykehuset, Levanger

Fosslia, Stjørdal

Fosslia, Stjørdal

Husbyåsen Trend, Stjørdal

Husbyåsen Trend, Stjørdal

Rica Rock City, Namsos

Trønderhallen, Levanger

Trønderhallen, Levanger

Storvika Terrasse, Stjørdal

Larsengården

Coop Extra, Verdal

Hanskemakergata, Verdal

Stiklestad Hotell, Verdal

Rock City, Namsos

Veidekke kjøper 80% av aksjene i Grande Entreprenør AS

3. oktober '17 ble det inngått en intensjonsavtale som skal føre fram mot en avtale hvor Veidekke Entreprenør AS overtar 80% av aksjene i Grande Entreprenør AS.

- Det er en spennende utvikling i markedet mot større og mer komplekse prosjekter kombinert med digitalisering og miljøkrav. Sammen med Veidekke får vi økt kompetanse og en styrket posisjon fremover. Vi har over tid sett at Veidekke er den riksentreprenøren som har en forretningsfilosofi som ligner mest på vår, blant annet på verdier, menneskesyn, arbeid mot sosial dumping og satsning på fagkompetanse. Når vi nå får Norges største entreprenør som hovedeier, er vi trygge på at Grande Entreprenør kan utvikles videre, sier daglig leder Morten Hynne i Grande Entreprenør AS

Vi tilbyr tjenester innen følgende fagområder:

Betongarbeid

Tømrerarbeid

Taktekking

Prosjektledelse

Blikkenslagerarbeid

Grande Entreprenør AS

Grande Entreprenør AS har mer enn 60 års histore bak seg. Firmaet ble etablert av Torbjørn Grande, en gründer som bygde opp firmaet bit for bit. Verdiene er alltid blitt pløyd tilbake til firmaet, noe som har bidratt til en jevn og sikker vekst. Helt fra starten har Grande Entreprenør AS hatt en profiil med samfunnsengasjement og fokus på utvikling av lokalsamfunnet og regionen.

Grande Entreprenør AS med sine 180 ansatte har erfaring med alle typer entrepriser, og har kompetanse med prosjektutvikling og prosjektgjennomføring.  Grande Entreprenør AS legger vekt på seriøsitet og soliditet. Vi vil til enhver tid levere kvalitet som kunden er tilfreds med: Et godt produkt levert i rett tid til riktig pris. Grande er opptatt av seriøsitet i alle ledd, og vil ha gode medarbeidere som både er dyktige håndverkere og som jobber ryddig. En solid økonomi i bunn gir kunden forsikring om at firmaet står garantitiden ut – og vel så det.

Bygg på vår erfaring:

- Leilighetsbygg
- Offentlige bygg
- Næringsbygg
- Eneboliger
- Grande Snekker’n – småjobber og servicearbeider
- Totalentrepriser

Blikk1slageren

Blikk1Slageren AS ble etablert i 2007, og sysselsetter i dag 6 personer.

Vi utfører alle typer blikkenslagerarbeider, og har bl.a. svært god kompetanse innen båndtekking. Siden oppstarten har bedriften hatt oppdrag på prosjekter av alle størrelser tilpasning av div detaljer i bolighus til store beslagarbeider på industri- og leilighetsbygg.

Blikk1_043

Kontakt

Generelle henvendelser

Please enter your name.
Please enter a subject.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.

Nå oss på:

Tlf: 416 66 600

E-post: firmapost@grande-entreprenor.no

Besøksadresse :

Neptunvegen 1.

7652, Verdal

Faktureringsadresse

Faktura@grande-entreprenor.no

( Alle henvendelser som krever svar rettes mot firmapost )

 

 

Kontaktpersoner på kontoret

Morten Hynne, Grande Entreprenør AS

Morten Hynne
Daglig Leder

952 48 541
morten.hynne@grande-entreprenor.no

Prosjekt/Tilbud/Metode

Jan Tore Grande, Grande Entreprenør AS

Jan Tore Grande
Driftsleder – Tømmer og taktekking

950 47 595
jan.tore.grande@grande-entreprenor.no

Stein Erik Fiskum, Grande Entreprenør AS

Stein Erik Fiskum
Driftsleder – Betong

982 59 575
stein.fiskum@grande-entreprenor.no

Anders Næss

Anders Næss
Arbeidsleder

977 08 661
Anders.naess@grande-entreprenor.no

Vigdis Skrove, Grande Entreprenør AS

Vigdis Skrove
Prosjektleder

951 80 347
vigdis.skrove.evensen@grande-entreprenor.no

Trine Hynne, Grande Entreprenør AS

Trine Hynne
Prosjektleder

902 32 602
trine.hynne@grande-entreprenor.no

Anders Inge Kjesbu, Grande Entreprenør AS

Andor Inge Kjesbu
Prosjekteringsleder

480 41 360
andor.inge.kjesbu@grande-entreprenor.no

Steinar Vangstad, Grande Entreprenør AS

Steinar Vangstad
Arbeidsleder – Betong

992 88 170
steinar.vangstad@grande-entreprenor.no

Magnus-Ulvin-Rønning

Magnus Ulvin Rønning
Prosjekt-/Anleggsleder

402 27 554
magnus.ulvin.ronning@grande-entreprenor.no

Svein Lustad, Grande Entreprenør AS

Svein Lustad
Arbeidsleder- Tømmer

959 19 402
eirik.norum@grande-entreprenor.no

Arne Martin Grande, Grande Entreprenør AS

Arne Martin Grande
Arbeidsleder

900 88 280
arne.martin.grande@grande-entreprenor.no

Jenny Stormo

Jenny Stormo
Prosjektleder

900 33 839
Jenny.stormo@grande-entreprenor.no

Jardar Fisknes

Jardar Fisknes
Prosjektleder

454 25 025

Jardar.fisknes@grande-entreprenor.no

_MG_8141 10x15 SH

Asbjørn Koa
Prosjekteringsmedarbeider

480 41 316
asbjorn.koa@grande-entreprenor.no

Nina Stensland Melbye

Nina Stensland Melbye
HMS-/HR-leder

951 77 863
nina@grande-entreprenor.no

Daniel Vikan Rotvold

Daniel Vikan Rotvold
Prosjektleder

482 98 916
Daniel@grande-entreprenor.no

Olav Lian, Grande Entreprenør AS

Olav Lian
Arbeidsleder – Tømmer

950 47 588
olav.lian@grande-entreprenor.no

Frode Bjartnes

Frode Bjartnes
Arbeidsleder – Tømmer

906 68 190
Frode.bjartnes@grande-entreprenor.no

Svein Eek, Grande Entreprenør AS

Svein Eek
Prosjektering/Metode

950 47 596
svein.eek@grande-entreprenor.no

Rolf Bakkan

Rolf Bakkan
Avdelingsleder, taktekking/blikk

476 50 200
Rolf@blikk1slageren.no

Erik Hynne

Erik Hynne
Kundeansvarlig / arbeidsleder tømmer

977 17 804
Erik.hynne@grande-entreprenor.no

Ståle Gresdal
Prosjektleder

477 58 750
stale.gresdal@grande-entreprenor.no

Torbjørn Lyngås
Arbeidsleder – Tømmer

958 14 467
torbjorn.lyngas@grande-entreprenor.no

Service- og forsikringsjobber

Knut Jarle Hembre, Grande Entreprenør AS

Knut Jarle Hembre
Prosjektleder

959 19 460
knut.jarle.hembre@grande-entreprenor.no

Roger Helgesen, Grande Entreprenør AS

Roger Helgesen
Arbeidsleder

977 17 814
roger.helgesen@grande-entreprenor.no

Økonomi og administrasjon

Tone Elisabeth Hallem Grande, Grande Entreprenør AS

Tone Elisabeth Hallem Grande
Sentralbord/Lønn

416 66 600
tone.hallem.grande@grande-entreprenor.no

Hilde Ulvin, Grande Entreprenør AS

Hilde Ulvin
Økonomileder/Controller

936 96 185
hilde.ulvin@grande-entreprenor.no

Jørgen-Grande

Jørgen Grande
Regnskapsmedarbeider

942 78 836
jorgen.grande@grande-entreprenor.no

_MG_8151 10x15 SH

Sissel Balgård
Fakturering/Innfordring

920 15 717
sissel.balgard@grande-entreprenor.no